השאירו פרטים ונחזור אליכם

עורך דין יפוי כח מתמשך

עורך דין יפוי כח מתמשך, מה זה בעצם אומר? יפוי כוח מתמשך הינו יישום חדש יחסית, שמאפשר לציבור הרחב לדאוג עוד היום למצבים עתידיים ולא פשוטים בחיים. באמצעות עורך הדין, מנסחים מי יקבל החלטות ובאילו עניינים, עבור האדם, אדון או גברת, במידה ויהפכו לבלתי כשירים באופן מלא או חלקי לקבל החלטות בעצמם. אתי פרץ קינן מכינה ייפויי כוח מתמשכים בהתאמה לצרכי היחיד או הזוג. 

מהי החשיבות של עורך דין יפוי כח מתמשך

ייפוי הכוח המתמשך הינו כלי חשוב ביותר, שמגשר ומוסיף על פתרונות חלקיים שהיו מקובלים בעבר (כגון מינוי כפוי של אפוטרופוס חיצוני). עורך דין, בתפקידו כמי שמייעץ, עורך ומכין עבור לקוחותיו יפוי כוח מתמשך, לוקח חלק חשוב בדברים המהותיים הבאים:

  • מקנה בידי הלקוח את הכוח להחליט, בצלילות מלאה ובזמן הנכון, מי יהיה מוסמך לקבל החלטות שונות בעת זקנה, לאחר תאונה שפוגעת בצלילות, במצבים סיעודיים. 
  • ניתן להגדיר כי ייפוי הכוח ייכנס לפעולה במצבים רפואיים בלבד, בהיבטים פיננסיים בלבד או בשילוב של שני הדברים יחד. 
  • ניתן להגדיר גורם מסוים שיהיה מעין מפקח על הפעולות של האפוטרופוס. למשל, אם הורה הגדיר שאחד הילדים יהיה בעל ייפוי כוח לטפל בענייניו, הרי שילד אחר יקבל דיווחים שוטפים בנושאים כאלה ואחרים. 
  • הגדרת רצונותיו של מיופה הכוח מורידה מעל בני המשפחה נטל כבד. בצורה כזאת אין ספק בדבר רצונו של מיפה הכוח ומונעים מריבות משפחתיות או מינוי אפוטרופוס בלתי ידוע. 
  • הטיפול בייפוי הכוח נעשה על ידי עורכי דין מוסמכים, שהוכשרו להכין ייפויי כוח בהתאמה מלאה לצרכי לקוחותיהם, תוך הצפת סוגיות ראויות והיערכות לתרחישים אישיים ובריאותיים עתידיים. 

הלקוח ורצונו נמצאים במרכז

עורכת הדין אתי פרץ קינן בעלת ניסיון עשיר בדיני משפחה ובעריכת ייפויי כוח מתמשכים ללקוחות מגוונים. גם לכם מגיעה האפשרות להגדיר עוד היום, מה יקרה אם וכאשר תאבדו חלילה את הכושר לקבל החלטה צלולה או שתצטרכו טיפול רפואי ולא תוכלו להביע את דעתכם על כך. שמים את הלקוח ואת רצונותיו – במרכז. 

חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום