עו"ד צוואות

זה עשוי להיראות רחוק, זה עשוי להעלות מחשבות כאלה ואחרות, אבל עו"ד צוואות מכין את הקרקע לדבר היחיד בחיים שבו אין ספק – עובדת היותם סופיים. עורך דין שמטפל בכל מה שקשור לצוואות מבטיח עבור לקוחותיו את הדבר החשוב כל כך: מה ייעשה ברכוש שנצבר, איך יחולק למי יינתן מה ומתי. עו"ד אתי פרץ קינן, מומחית בדיני משפחה ועריכת צוואת תסייע לממש את רצונכם, ולתת לו תוקף משפטי יציב. 

מתי כדאי לפנות לעורך דין צוואות?

לו היינו חיים בעולם שבו הכל וודאי והכל ידוע וצפוי, לא היה צורך להגיע לעורך דין לענייני צוואות, אפילו רגע אחד מוקדם מדי. אבל אין מה לעשות, ימיו של האדם (גבר או אישה) אינם חקוקים בסלע ואיש איננו יודע מתי יגיע למנוחת עולמים. כלל האצבע הכי פשוט בעניין הוא כזה: אם אתם מעריכים שאפילו ישנה אופציה ויש סיכוי שלאחר פטירתכם יתגלעו אילו שהם סכסוכים בענייני הרכוש שלכם, הכינו צוואה בהקדם. בפרט, עריכת צוואה נדרשת אם מאיזו שהיא סיבה לא תרצו שהרכוש יחולק באופן שווה בין הילדים. אם אתם מרגישים שצודק, נכון או חשוב שאחד מהיורשים יקבל יותר או פחות או שהקמתם משפחה חדשה, פרק ב' בחיים. זכרו שמי שלא עורך צוואה, מי שלמעשה יחליט באופן גורף על חלוקת רכושו יהיה החוק היבש, לא בן או בת הזוג, לא הילדים, לא הנכדים. אם אינכם בטוחים מהי צוואה תקפה או איך להבטיח שהצוואה תהיה כשירה, פנו לעורך דין שמתמחה בכך. 

עו"ד צוואות בצפון שזמין עבורכם תמיד

כתבתם צוואה לבד ואתם רוצים לוודא שהיא תקפה? שמעתם שצריכים עדים כדי להבטיח שהצוואה תיכנס לתוקף? דרוש לכם עו"ד המטפל בצוואות וחתום עליהן כעד או זקוקים לסיוע בהכנת הצוואה ו"סגירת כך הקצוות" על הצד הטוב ביותר? אל תשאירו את ההיבטים הללו למחר, כי אף אחד לא יודע מה יקרה מחר ובעתיד. אתי פרץ קינן תטפל עבורכם בכל מה שקשור עם צוואה, ברורה, מהודקת, עם ניסוח על פי כל הכללים ותוקף כמו שצריך. 

עו"ד צוואות – אתי פרץ קינן

עו"ד צוואות מכין צוואות ללקוחות הנזקקים להן. צוואה הינה, למעשה, מסמך משפטי אשר באמצעותו מורה בעליו מה ייעשה ברכושו ובענייניו לאחר מותו. כל אחד יכול להחליט על חלוקת הרכוש כרצונו והיא תתבצע על פי מה שנכתב בה. בשל הרגישות הרבה הנלווית למסמך כזה הוא חייב להיערך על פי החוק ורצוי על ידי עו"ד מומחה. עו"ד אתי פרץ קינן עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רב.

עו"ד צוואות – ייעוץ ועריכה

עו"ד צוואות ייעץ לכל לקוח לגבי האופציות העומדות בפניו מאחר וקיימות סוגי צוואת שונים. אחת המקובלות הינה צוואה הדדית שנערכת בין שני בני זוג  היכולה להיערך על מסמך אחד בחתימת שני הצדדים או על שני מסמכים נפרדים. היא מבטיחה שלא ייערך שינוי על ידי מי מהצדדים כל עוד השני עדיין בחיים. כל שינוי מחייב הסכמה בכתב של בן הזוג. טיפולים אחרים שלו הם במקרה של מימוש צוואות ובעת שקיימות מחלוקות בין היורשים או כל מי שטוען שקופח. כך, כאשר בעליה אינו מחלק את רכושו שווה בשווה לכל ילדיו ואז עלולות להתעורר מחלוקות. עומדים לפניו מספר דרכי פעולה: בקשה לפסילתה, לביטולה או התנגדות אליה. תהליך ערעור וההתנגדות נעשה בבית משפט ורצוי שיהיה מיד לאחר שהיא נחשפת לאחר מות בעליה, ולא יאוחר מ 14 ימים למועד פרסום חלוקת העיזבון על ידי רשם הצוואות.

תהליך מסודר

תהליך ההתנגדות הינו מסודר. מומלץ לכתוב את כל ההסתייגויות בכתב ולהציגן בפני עורך הדין המייצג. כדאי לציין, כי חובת ההוכחה היא על הטוענים וכדאי לערער במקרים בהם סבורים שחלה השפעה לא הוגנת על החלטות המנוח, במקרים בהם הוא נסחט או נאנס כדי לא לחלק שווה בשווה ובמקרים מהותיים אחרים.

שירות מקצועי

עו"ד אתי פרץ קינן עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ, עריכת צוואה, ייצוג בעת הצורך, וליווי ככל הנדרש. היא בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מלימודים, השתלמויות והתמחויות, וכן, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים מהעבר. היא תשמח לשרת כל לקוח נוסף.

עורכי דין צוואות

עריכת צוואה נחוצה בעבור כל אדם. צוואה היא כלי באמצעותו תוכלו לקבוע את חלוקת הרכוש שלכם וניהולו לאחר לכתכם. גם כאשר אין ברשותכם נכסים רבים ואין במשפחה חילוקי דעות לגבי חלוקת העיזבון כדאי לפנות אל עו"ד צוואות ולערוך צוואה חוקית. עו"ד אתי פרץ קינן מתמחה בעריכת צוואות חוקיות עם נוסח ברור שלא ניתן לערעור. אי בהירות קלה בצוואה עלולה להוביל לסכסוך ירושה מכוער, הניסיון והמומחיות של עו"ד אתי פרץ קינן מבטיחים שלכם זה לא יקרה.

מתי כדאי לפנות אל עו"ד צוואות?

איש אינו יכול לדעת מה טומן בחובו העתיד ובהתאם עלינו להיות ערוכים. כאנשי משפחה אחראים עליכם לפנות בהקדם אל עו"ד צוואות ולערוך צוואה חוקי. עריכת צוואה מומלצת בכל גיל. מיד כאשר אתם רוכשים פוליסת ביטוח חיים כדאי לערוך גם צוואה. על מנת להבטיח את חוקיות הצוואה נדרשת מעורבות של עו"ד צוואות מנוסה. רק עו"ד צוואות יידע איך לנסח ולערוך את המסמך באופן שלא מאפשר ערעור או ביטול. רק עריכת צוואה חוקית עם עו"ד מנוסה מבטיחה שחלוקת העיזבון תבוצע בהתאם לרצונכם.

מה קורה כאשר אין צוואה?

על אף המודעות הרבה לחשיבות של צוואה להסדרת חלוקת הרכוש, קיימים לא מעט מקרים בהם נפטרים אינם משאירים אחריהם צוואה או לחילופין משאירים צוואה ללא תוקף חוקי. במקרים כאלו העיזבון יחולק על פי חוק הירושה שקובע חלוקת רכוש בין רעיה/בעל לבין הילדים.

מדוע חשוב להשאיר צוואה?

רק צוואה חוקית תאפשר לכם לקבוע מראש את חלוקת העיזבון שלכם. במשפחות בהן קיימים ילדים מכמה קשרי נישואין עריכת צוואה הכרחית להגנה על הזכויות שלהם. שימו לב, החוק קובע הגדרה ברורה לצוואה חוקית, רק צוואות שתואמות את דרישת החוק יתקבלו תוקף חוקי. פנייה אל עו"ד צוואות מאפשרת לכם לקבוע מראש האם תרצו להדיר בן משפחה מסוים מהצוואה או להגדיל את חלקו של בן משפחה אחר. החוק מאפשר קביעת תנאים לקבלת העיזבון ללא אפשרות ערעור. כך למשל, אפשר יהיה לקבוע הגבלה על מכירת נכס לתקופה מסוימת.

כעת כאשר אתם מבינים את החשיבות הרבה שיש לצוואה חוקית, חייגו עוד היום אל משרד הבוטיק של עו"ד אתי פרץ קינן לתיאום פגישת ייעוץ ועריכת צוואה.