השאירו פרטים ונחזור אליכם

עו"ד צוואות

זה עשוי להיראות רחוק, זה עשוי להעלות מחשבות כאלה ואחרות, אבל עו"ד צוואות מכין את הקרקע לדבר היחיד בחיים שבו אין ספק – עובדת היותם סופיים. עורך דין שמטפל בכל מה שקשור לצוואות מבטיח עבור לקוחותיו את הדבר החשוב כל כך: מה ייעשה ברכוש שנצבר, איך יחולק למי יינתן מה ומתי. עו"ד אתי פרץ קינן, מומחית בדיני משפחה ועריכת צוואת תסייע לממש את רצונכם, ולתת לו תוקף משפטי יציב. 

מתי כדאי לפנות לעורך דין צוואות?

לו היינו חיים בעולם שבו הכל וודאי והכל ידוע וצפוי, לא היה צורך להגיע לעורך דין לענייני צוואות, אפילו רגע אחד מוקדם מדי. אבל אין מה לעשות, ימיו של האדם (גבר או אישה) אינם חקוקים בסלע ואיש איננו יודע מתי יגיע למנוחת עולמים. כלל האצבע הכי פשוט בעניין הוא כזה: אם אתם מעריכים שאפילו ישנה אופציה ויש סיכוי שלאחר פטירתכם יתגלעו אילו שהם סכסוכים בענייני הרכוש שלכם, הכינו צוואה בהקדם. בפרט, עריכת צוואה נדרשת אם מאיזו שהיא סיבה לא תרצו שהרכוש יחולק באופן שווה בין הילדים. אם אתם מרגישים שצודק, נכון או חשוב שאחד מהיורשים יקבל יותר או פחות או שהקמתם משפחה חדשה, פרק ב' בחיים. זכרו שמי שלא עורך צוואה, מי שלמעשה יחליט באופן גורף על חלוקת רכושו יהיה החוק היבש, לא בן או בת הזוג, לא הילדים, לא הנכדים. אם אינכם בטוחים מהי צוואה תקפה או איך להבטיח שהצוואה תהיה כשירה, פנו לעורך דין שמתמחה בכך. 

עו"ד צוואות בצפון שזמין עבורכם תמיד

כתבתם צוואה לבד ואתם רוצים לוודא שהיא תקפה? שמעתם שצריכים עדים כדי להבטיח שהצוואה תיכנס לתוקף? דרוש לכם עו"ד המטפל בצוואות וחתום עליהן כעד או זקוקים לסיוע בהכנת הצוואה ו"סגירת כך הקצוות" על הצד הטוב ביותר? אל תשאירו את ההיבטים הללו למחר, כי אף אחד לא יודע מה יקרה מחר ובעתיד. אתי פרץ קינן תטפל עבורכם בכל מה שקשור עם צוואה, ברורה, מהודקת, עם ניסוח על פי כל הכללים ותוקף כמו שצריך. 

חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום