זה עשוי להיראות רחוק, זה עשוי להעלות מחשבות כאלה ואחרות, אבל עו"ד צוואות מכין את הקרקע לדבר היחיד בחיים שבו אין ספק – עובדת היותם סופיים. עורך דין שמטפל בכל מה שקשור לצוואות מבטיח עבור לקוחותיו את הדבר החשוב כל כך: מה ייעשה ברכוש שנצבר, איך יחולק למי יינתן מה ומתי. עו"ד אתי פרץ קינן, מומחית בדיני משפחה ועריכת צוואת תסייע לממש את רצונכם, ולתת לו תוקף משפטי יציב. 

מתי כדאי לפנות לעורך דין צוואות?

לו היינו חיים בעולם שבו הכל וודאי והכל ידוע וצפוי, לא היה צורך להגיע לעורך דין לענייני צוואות, אפילו רגע אחד מוקדם מדי. אבל אין מה לעשות, ימיו של האדם (גבר או אישה) אינם חקוקים בסלע ואיש איננו יודע מתי יגיע למנוחת עולמים. כלל האצבע הכי פשוט בעניין הוא כזה: אם אתם מעריכים שאפילו ישנה אופציה ויש סיכוי שלאחר פטירתכם יתגלעו אילו שהם סכסוכים בענייני הרכוש שלכם, הכינו צוואה בהקדם. בפרט, עריכת צוואה נדרשת אם מאיזו שהיא סיבה לא תרצו שהרכוש יחולק באופן שווה בין הילדים. אם אתם מרגישים שצודק, נכון או חשוב שאחד מהיורשים יקבל יותר או פחות או שהקמתם משפחה חדשה, פרק ב' בחיים. זכרו שמי שלא עורך צוואה, מי שלמעשה יחליט באופן גורף על חלוקת רכושו יהיה החוק היבש, לא בן או בת הזוג, לא הילדים, לא הנכדים. אם אינכם בטוחים מהי צוואה תקפה או איך להבטיח שהצוואה תהיה כשירה, פנו לעורך דין שמתמחה בכך. 

עו"ד צוואות בצפון שזמין עבורכם תמיד

כתבתם צוואה לבד ואתם רוצים לוודא שהיא תקפה? שמעתם שצריכים עדים כדי להבטיח שהצוואה תיכנס לתוקף? דרוש לכם עו"ד המטפל בצוואות וחתום עליהן כעד או זקוקים לסיוע בהכנת הצוואה ו"סגירת כך הקצוות" על הצד הטוב ביותר? אל תשאירו את ההיבטים הללו למחר, כי אף אחד לא יודע מה יקרה מחר ובעתיד. אתי פרץ קינן תטפל עבורכם בכל מה שקשור עם צוואה, ברורה, מהודקת, עם ניסוח על פי כל הכללים ותוקף כמו שצריך. 

עו"ד צוואות – אתי פרץ קינן

עו"ד צוואות מכין צוואות ללקוחות הנזקקים להן. צוואה הינה, למעשה, מסמך משפטי אשר באמצעותו מורה בעליו מה ייעשה ברכושו ובענייניו לאחר מותו. כל אחד יכול להחליט על חלוקת הרכוש כרצונו והיא תתבצע על פי מה שנכתב בה. בשל הרגישות הרבה הנלווית למסמך כזה הוא חייב להיערך על פי החוק ורצוי על ידי עו"ד מומחה. עו"ד אתי פרץ קינן עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רב.

עו"ד צוואות – ייעוץ ועריכה

עו"ד צוואות ייעץ לכל לקוח לגבי האופציות העומדות בפניו מאחר וקיימות סוגי צוואת שונים. אחת המקובלות הינה צוואה הדדית שנערכת בין שני בני זוג  היכולה להיערך על מסמך אחד בחתימת שני הצדדים או על שני מסמכים נפרדים. היא מבטיחה שלא ייערך שינוי על ידי מי מהצדדים כל עוד השני עדיין בחיים. כל שינוי מחייב הסכמה בכתב של בן הזוג. טיפולים אחרים שלו הם במקרה של מימוש צוואות ובעת שקיימות מחלוקות בין היורשים או כל מי שטוען שקופח. כך, כאשר בעליה אינו מחלק את רכושו שווה בשווה לכל ילדיו ואז עלולות להתעורר מחלוקות. עומדים לפניו מספר דרכי פעולה: בקשה לפסילתה, לביטולה או התנגדות אליה. תהליך ערעור וההתנגדות נעשה בבית משפט ורצוי שיהיה מיד לאחר שהיא נחשפת לאחר מות בעליה, ולא יאוחר מ 14 ימים למועד פרסום חלוקת העיזבון על ידי רשם הצוואות.

תהליך מסודר

תהליך ההתנגדות הינו מסודר. מומלץ לכתוב את כל ההסתייגויות בכתב ולהציגן בפני עורך הדין המייצג. כדאי לציין, כי חובת ההוכחה היא על הטוענים וכדאי לערער במקרים בהם סבורים שחלה השפעה לא הוגנת על החלטות המנוח, במקרים בהם הוא נסחט או נאנס כדי לא לחלק שווה בשווה ובמקרים מהותיים אחרים.

שירות מקצועי

עו"ד אתי פרץ קינן עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ, עריכת צוואה, ייצוג בעת הצורך, וליווי ככל הנדרש. היא בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מלימודים, השתלמויות והתמחויות, וכן, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים מהעבר. היא תשמח לשרת כל לקוח נוסף.