השאירו פרטים ונחזור אליכם

דיני משפחה

עורך דין דיני משפחה בקריות

מחפש או מחפשת עורך דין דיני משפחה בקריות? אין ספק שגירושין מהווים נקודת שבר לא פשוטה, במיוחד כאשר מדובר בזוג שהם גם הורים לילדים. אבל הסטטיסטיקה מלמדת שאחד מתוך 3 זוגות מגיע בדיוק למצב הזה. עורכת הדין אתי פרץ קינן ידועה בכל אזור הקריות כמנוסה, אמינה וגם מקצועית ובעל רגישות החשובה ביותר בתחום דיני המשפחה.  

איך לבחור עורך דין דיני משפחה בקריות

באזור הקריות רשומים משפטנים ועורכי דין רבים, בהם טובים יותר וטובים פחות. אז איך אפשר לדעת במי לבחור, כאשר שוקלים להתגרש או כאשר ישנו סיבוך משפחתי אחר, שעלול להגיע לגירושין, לבית הדין הרבני או לבית המשפט לענייני משפחה? תוכלו להיעזר בכמה כללי אצבע ראויים וטובים:

  • התמחות מקצועית – שימו לב שלא כל עורך דין שסיים לימודי משפטים והוסמך הינו בעל רקע מספק בתחום דיני המשפחה. העדיפו עו"ד שמתמחה בדיני משפחה ולא מישהו שבדרך כלל עוסק בחוזי נדל"ן או בדיני תעבורה. 
  • רגישות והקשבה – נכון, ישנם אנשים שמעדיפים ייצוג המבוסס על יחס מקצועי נטול רגשות אבל בתחום דיני המשפחה, כדאי להעדיף עו"ד בעל רגישות והקשבה. 
  • תקשורת בין אישית – עורך דין מקצועי אך גם בעל יכולת תקשורתית טובה יוכל להבין אתכם/ן לעומק ולייצג אתכם נאמנה בתחומים כגון מזונות, הסדרי ראיה, סכסוכים כספיים בין בני זוג וכדומה. 
  • אם יש ספק, בקשו לדעת מהו הוותק של עורך הדין בתחום זה. מי שהגיע עבור לקוחותיו להסכמי גירושין טובים, ערך צוואות, טיפל בהסכמי ממון טובים, ככל הנראה מספיק וותיק בתחום על מנת להציע לכם ערך מוסף ממשי.  

עורכי דין דיני משפחה בקריות – אתכם ברגעים המורכבים בחיים

עורכת הדין אתי פרץ קינן מכירה היטב ומקרוב כיצד נראים הרגעים המורכבים של לקוחותיה, לאורך השנים. ההבנה העמוקה שלצד הכלים המשפטיים נדרש ניסיון אך גם רגישות והקשבה, מאפשרים ללקוחות לקבל את הייצוג, הטיפול והייעוץ הטובים ביותר עבורם. כי אין שטנץ קבוע שמתאים לכל אחד. מה שטוב למישהו אחד לא יתאים למישהו אחר, בתחום דיני המשפחה, הגירושין או הסדרי והסכמי הממון. 

חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום