השאירו פרטים ונחזור אליכם

הפטר חובות

הפטר חובות הינו צו המעניק לחייבים הגנה מפני נושים ומאפשרת להם דף חדש ונקי בחייהם ללא חובות.

צו הפטר יינתן לחייבים אשר נקלעו לחובות כבדים והם אינם יכולים לפרוע אותם, כך שבהליך שיקום והבראה כלכלית שיעברו ניתן להגיע להסדר תשלומים חודשי על פי יכולתו הכלכלית של החייב ובסופו של יום לקבל הפטר מיתר החובות.

כדי ללמוד על כך עוד, ולקבל ייעוץ משפטי מקצועי, יש לפנות אל עו"ד אתי פרץ-קינן.

 

הפטר חובות: מידע חשוב

מטרתו של הליך קבלת הפטר חובות, במקרים בהן אין באפשרות החייב לפרוע את חובותיו הוא להביא לשיקומו הכלכלי ולקדם את שילבו מחדש במרקם החיים הכלכליים, תוך השאת שיעור החוב שייפרע לנושים.

מה הם השלבים לקבלת הפטר מהחובות? נציין אותם כעת:

ראשית על החייב להגיש בקשה למתן הפטר, ולאחר הגשת הבקשה יעבור החייב הליך בירור של מצבו הכלכלי, דהיינו, בדיקה לנסיבות אשר הובילו אותו לצבירת החובות, מה סכום החובות ובאילו נכסים הוא מחזיק. בסופו של הליך הבירור תתקבל המלצה לצו שיקום ובמידה והחייב יעמוד בכל תנאי צו השיקום יינתן לו צו ההפטר המיוחל והוא יתחיל דרכו החדשה.

ישנם מקרים ולאחר בירור נסיבותיו הספציפיות של החייב יכול ויינתן צו הפטר לאלתר.

 

כך או כך, כדי שהליך משפטי זה יתנהל כראוי, יש לפנות אל עורך דין מומחה ולהסתייע בשירותיו המקצועיים. על ידי שירותי ייעוץ וליווי מקצועיים, החייב יוכל להבין את נתוניו הנוכחים, מהם סיכוייו לקבלת הפטר החובות וכן הלאה.

הפטר חובות

הפטר חובות – להוביל בהצלחה עם עו"ד אתי פרץ-קינן

לאורך שלבי ההליך של הפטר החובות, משרדה של עו"ד אתי פרץ-קינן יסייע לכם באופן המקיף והמקצועי. כמו כן, משרד זה מספק מגוון שירותים משפטיים בתחום דיני מקרקעין ודין אזרחי ליחידים, חברות, עיריות, יזמים ועוד.

לקביעת פגישת ייעוץ, מוזמנים ליצור קשר. צוות המומחים ישמח לסייע לכם.

 

חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום